Sign in to follow this  
Unul

[CS] alexa (acceptat)

10 posts in this topic

Nick: 1

Ip:93-116-42-147 

data/ora: 10 mai , pe la ora 4-5

Numele admin: alexa

Motiv: no wg.

dovada:https://imgur.com/a/oYML6Us

Nici nu m-a mutat macar spec , nici nu am vazut cind mi-a zis sa fac WG precum era ocupata cu ala (1)1

Nu tin minte sa.ti fii dat ban,dar daca nu ai vazut asta este sa ramai cu ban ca nu stau 10 min dupa voi sa ma rog sa da.ti un wg acelasi motiv si explicatie nu am vazut ,asa si eu nu am vazut cererea;)

tu esti aia care imi da ban si nu tii minte sa-mi fi dat ban?

din cite stiu ceri un wg , sau poze sau orice. persoana in cauza este mutata spectator.

Dar cums a vad eu ce scrii daca sunt concentrat la joaca. Si acuma folosesti ca scuza ca nu ai vazut cererea? 

Name: (1)1 
SteamID: STEAM_0:0:415080017 
Reason: no.wg 
Unban Time: Permanent Ban 

tu lui (1)1 i-am dat ban , si mie tot de la nimic ! cu motiv no wg , cind nici nu l-ai cerut ! daca nu tii minte sa-mi dat ban inseamna ca mi-ai dat odata cu lui (1)1, ca nick-ul meu era 1. 

EU va.m zis amandurora sa da.ti wg si nu odata de mai mlte ori si spec nu pute.am sa va pun ca aveati ca nume 1 ce nume  ii asta asa ca ramai cu ban ca nu mi.ai dat wg si ..........

Ce owner esti tu daca nu stii cum sa reactionezi cind din cauza numelui 1 nu se poate face ceva.

1.posibil stii de amx_nick , nu sunt sigur dar poti cauta pe google cum lucreaza. 

2. Pot sa joc cu oricare nume care imi doreste inima, pentru ca e liberatate la nume.

3. Invata comenzile amx , si cum sa le folosesti.

Ramin cu ban, asta e, nu am ce ma astepta la altceva de la un Staff ca tine.

zi frumoasa

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

DarkFrag International

A true champion, face to face with his darkest hour, will do whatever it takes to rise above. A man fights, and fights, and then fights some more. Because surrender is death, and death is for pussies..

Social Page & GameTracker